Hij is al heel wat jaar actief in de muziek, vroeger met schoolbandjes en andere bands, maar sinds 2002 nam zijn carrière als Troubadour een vlucht.
Vanuit Emmen speelt hij meer dan 100 keer per jaar door heel Nederland en soms ook daar buiten.
Deze troubadour heeft een zeer breed repertoire, de muziek bestaat uit een mix van van alles en voor elk wat wils. Van de jaren 50 tot het heden, Iers, Schots en Scheef, folk, Nederlandstalig en heel veel meer.
Ierse Muziek
Voor 3 uur Ierse muziek bent u met hem aan het juiste adres. Het is leuke Ierse muziek, afwisselend ballads en uptempo liedjes.
Hij kan ook met een 4-koppige band komen, vraag een offerte!
Verzoekliedjes
Allerlei verzoekjes zijn mogelijk. Doormiddel van menu kaarten kun je uit het veelzijdige repertoire kiezen en staat je favoriete nummer er niet op, toch opschrijven, want grote kans dat deze muzikant het spelen kan. Zichzelf begeleidend op gitaar, met het geluid op een prettig niveau, kunt je nog gezellig met elkaar praten, of luisteren.
Tussen de tafeltjes door
En ja zeker er mag ook gedanst en mee gezongen worden! Deze artiest staat niet in zijn eentje een feest te vieren, maar doet dat samen met jou, want het is jouw feest! Voor reünie, tuinfeest, jubileum, bruiloft of andere gelegenheden, deze troubadour kan overal spelen.
Hij kan versterkt of onversterkt tussen de tafeltjes doorlopen of naar verkiezing op één plaats staan. Het geluidsvolume wordt altijd aangepast aan uw wensen.
Uw troubadour kan de avond volledig akoestisch invullen of met meer orkestband begeleiding en daarmee maakt hij zich geschikt voor vele gelegenheden.
Van bekende liedjes van the Dubliners, Rod Stewart, the Doobie Brothers, over naar Jan Smit en Jannes en niet te vergeten Acda en de Munnik en vele anderen, afgemaakt met hier en daar een eigen compositie.
Een optreden is telkens weer een bijzonder gebeuren!
Wordt de video niet afgespeeld op uw telefoon of computer?
Klik op de titel en open het direct in YouTube!
Troubadour en Allround Zanger – Medley
Abraham feest in Dedemsvaart
“Hij heeft de gave om vele stijlen muziek te spelen. Bij ons alleen met mondharmonica en gitaar.
Prachtig hoe hij de nummers kan brengen. Daarbij voelt hij naadloos aan hoe het feest loopt en waar behoefte aan is. Met zijn ervaring kan hij alle kanten op.
Helemaal toppie!!”
”Nogmaals dank voor het geweldig optreden op de bruiloft van mijn vriendin in Westerbork. Dankzij jullie is het een super swingende avond geworden!!!”
Gr. Ellis
”Geweldig hoe jullie stonden te spelen in Emmen woensdag! Jullie zijn een gouden duo, wanneer komt er eens een cd van jullie tweeën uit?
Ga vooral zo door en ik kom snel weer kijken!”
Groeten Johan
Troubadour en Allround Zanger uit Emmen, Drenthe is onder andere voor de volgende evenementen en gelegenheden te boeken:
En speelt onder andere graag in: Utrecht, Gelderland, Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Utrecht, Almere, Groningen, Nijmegen, Enschede, Apeldoorn, Amersfoort, Arnhem, Zwolle, Emmen . . . en wellicht binnenkort ook bij u?