Bewoners van zorginstellingen willen ook wel eens iets anders horen dan oud-Hollandse meezingers. Wissel eens af met dit leuke Rock ‘n Roll Duo, succes gegarandeerd!
Alsof je in een tijdmachine naar de jaren ’50 bent gestapt; zo klinkt een optreden van het “Rock ‘n Roll Duo”. Hoewel de muzikale trein start bij de fifties artiesten als Bill Haley, Elvis en Jerry Lee Lewis vertellen zij ook graag de verhalen van country-helden als Johnny Cash.
Van herkenbare hits tot en met onbekende parels van vroeger, het komt allemaal aan bod. Laat je mee terugnemen naar de Verenigde Staten in de jaren ’50 en ’60 door deze jonge mannen met een passie voor oude muziek.
Het duo treedt op in zorginstellingen op maandag- t/m donderdag, in de ochtend en middag.
Wordt de video niet afgespeeld op uw telefoon of computer?
Klik op de titel en open het direct in YouTube!
Deze medley is van de oude bezetting van het duo (gitaar, zang, contrabas). Het nieuwe duo bestaat uit gitaar, akoestische gitaar en zang, een iets ander geluid, maar dezelfde uitstekende kwaliteit.
De nieuwe demo wordt binnenkort vrijgegeven, spreek ons aan voor meer informatie!
Huize Royal: Het was TOP!!! Leuke enthousiaste ‘gasten’….die rockbilly’s !!! J Heel erg gezellig….we zaten heerlijk buiten op ons eigen grasveld.
De bewoners hebben genoten!!! Dank.
Groetjes,Ingrid
We hebben ontzettend genoten van dit Duo 50s Rock ‘n’ Billy. Wat een energie straalt ervan af!
Veel dank, Willy
We gaan jullie gauw weer boeken. Jullie vielen erg in de smaak!
Marlies